Host Lucie Výborné

Jak čelit strachu z výzvy? Zvednout hlavu, vypnout prsa a představit si, co nejhoršího by se mohlo stát, radí kouč (2/5)

Host Lucie Výborné

Jak čelit strachu z výzvy? Zvednout hlavu, vypnout prsa a představit si, co nejhoršího by se mohlo stát, radí kouč (2/5)
Lucie Výborná přiznává, že má z první výzvy respekt

Radiožurnál

Dlouhý konvoj motorek se v úterý vydal na 170kilometrovou cestu po severu Indie. Jeho součástí jsou nejen naši reportéři Lucie Výborná a Tomáš Černý, ale také třeba známý sportovní kouč Marián Jelínek. Společně se zapojili do výzvy organizace Brontosauři v Himálajích, aby benefiční jízdou podpořili finanční sbírku na provoz školy v indickém Mulbekhu. Poslechněte si reportáž, kterou natočili, když si včera před startem jízdy přebírali motorky.
Lucie Výborná, Tomáš Černý

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Zvuk motorek tady v lehu je naprosto všudypřítomný. Ale když začnou burácet Rajal Anfieldu, které se týkají i nás, tak přece jenom malinko dloubnou úsměvy.

  • Šéf výpravy Jiří Sázel. Buď tak hodný a zrekapituluj nám všechna úskalí, které nás čekají tady na cestě.

  • Zítra vyjedeme kde? No v tom je i z oken gong. Je to 160 km. Čeká nás cesta, která vede široká asfaltka. Krásná úzká asfaltka se štěrkem se stát, kde je jenom vlastně Šotoly. Náš cíl tedy prostě to bylo, že tankodrom, písečný, duny a tibetská pláně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají