Host Lucie Výborné

Film Buko Alice Nellis mi splnil přání. Netušila jsem, že se to povede až v důchodu, usmívá se herečka Cónová

Host Lucie Výborné

Film Buko Alice Nellis mi splnil přání. Netušila jsem, že se to povede až v důchodu, usmívá se herečka Cónová
Anna Cónová a Martin Kubačák ve filmu Buko

Radiožurnál

Předposlední zářijový den vstupuje do kin nový film Alice Nellis nazvaný Buko. Vypráví příběh ženy, které její muž odkázal koně. Přitom sen o životě na venkově a chovu zvířat byl spíš jeho než její. Hlavní roli doktorky Jarmily, která se s darovaným koněm musí nějak vypořádat, svěřila režisérka ostravské herečce Anně Cónové. Jaké pro ni bylo získat v 68 letech první velkou filmovou roli? A jak si poradila s jízdou na koni? Poslechněte si rozhovor Petra Krále.
Petr Král

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné. S tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás výjimečně provede Petr Král a tento týden vstoupí do kin nový film Alice Nellis i jehož je Radiožurnál partnerem. My jsme vás zvali na předpremiéry. Ten film se jmenuje buku. Je pojmenován po koni, který se ve skutečnosti jmenuje Láďa. No a hlavní roli paní doktorku Jarmilku, v něm hraje herečka Anna Cónová. Můj dnešní host. Dobrý den.

  • Dobrý den. Vy jste vážila cestu z Ostravy. Jsme tomu rádi, protože dalo by se to udělat i tak, že sedíte v ostravském studiu a ptáme se na dálku. Ale jsem rád, že vás mám proti sobě. Zejména poté, co jsem měl možnost ten film včera v předpremiéře vidět. To byla vlastně vaše první velká filmová titulní role, nebo jsem někde něco vynechal?

  • No, taková role to byla první, úplně první.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají