Host Lucie Výborné

Bára Hrzánová: Soudruh prezident nám řekl, že máme jezdit bavit důchodce. A já jsem to vzala vážně

Host Lucie Výborné

Bára Hrzánová: Soudruh prezident nám řekl, že máme jezdit bavit důchodce. A já jsem to vzala vážně
Bára Hrzánová získala za roli Helenky v roce 2003 Cenu Thaliedivadlo_antonina_dvoraka_pribram.jpg

Radiožurnál

Lucie Výborná se vydala do lesa s Bárou Hrzánovou. Prošly se pražským lesem a povídaly si o cigánském divadelním kočování po seniorských centrech, ideálním létě i hře Hrdý Budžes. Jací jsou s manželem Radkem Holubem houbaři? Jak Bára prožívá úbytek diváků v jevištích? A co říkala jejímu synovi o hře na housle Zuzana Navarová? Poslechněte si celý rozhovor.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné.

  • Celý tento týden chodím na houby s hostem. Je to paráda. Dneska jsem v lese s Bárou Hrzánovou. Děkuji, že jsi se mnou šla na houby. Děkuji pěkně za pozvání. Jsme sousedky, takže nebudeme lhát, že jsme někde na Šumavě v hlubokém hvozdu. Jsme na Praze čtyři. Jaká je pravděpodobnost, že tady najdeme houbu?

  • No tak tady v tomto, v tomto podrostu dají se najít bedly. Ano, ale jinak tady houby houby moc nerostou. A a ty jsi houbařka, nebo ne? Já jsem houbařské od dětství. A ještě navíc Radek mi ještě rozšířil můj obzor houbařský, protože Radek je daleko víc, četl i přes ty huby než já. Takže znovu šel sbírat houby, který jsme my s dědou a babičkou nesbírali.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají