Dvacet minut Radiožurnálu

Zdeněk Zajíček: Investice do dopravy a energetiky jsou nutnost. Jinak hrozí, že se z nás stane izolovaný skanzen uprostřed Evropy

Dvacet minut Radiožurnálu

Zdeněk Zajíček: Investice do dopravy a energetiky jsou nutnost. Jinak hrozí, že se z nás stane izolovaný skanzen uprostřed Evropy
Zdeněk Zajíček

Radiožurnál

Hospodářská komora, která sdružuje 16 000 firem i podnikatelů, má od středy nového šéfa, dosavadního místopředsedu ODS Zdeňka Zajíčka. Jak se pod jeho vedením instituce změní? Není nový prezident komory ve střetu zájmů? Jak by podnikatelé chtěli změnit vládní úsporný balíček? A jak si Hospodářská komora představuje změny českého školství nebo nový portál pro podnikatele? Moderuje Tomáš Pancíř.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hospodářská komora, která sdružuje 16000 firem i podnikatelů, má od středy nového šéfa, dosavadního místopředsedu ODS Zdeňka Zajíčka. Jak se pod jeho vedením změní? Není nový prezident komory ve střetu zájmů, jak by podnikatelé chtěli změnit vládní úsporný balíček? A jaksi Hospodářská komora představuje změny českého školství nebo nový portál pro podnikatele?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá i ČRo Plus, je nový prezident Hospodářské komory ČR, pražský zastupitel, člen správní rady Správy železnic, poradce premiéra Petra Fialy pro digitalizaci a eGovernment, předseda představenstva unie IC. Té do tohoto týdne také místopředseda ODS Zdeněk Zajíček. Dobrý den, vítejte v našem studiu.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají