Dvacet minut Radiožurnálu

Premiér Fiala: Negativní odezvu na úsporný balíček jsem čekal. Případné chyby opravíme, tlaku se ale nepodvolíme

Dvacet minut Radiožurnálu

Premiér Fiala: Negativní odezvu na úsporný balíček jsem čekal. Případné chyby opravíme, tlaku se ale nepodvolíme
Petr Fiala

Radiožurnál

Balíček úsporných opatření připravený vládou vzbudil uznání některých ekonomů, ale také vážné pochybnosti. Bude vláda ochotna ještě upravit návrh předložených úsporných opatření? Proč vláda přistoupila ke zvýšení daně z alkoholu, ale ponechala nulovou daň na víno? Vladimír Kroc se ptal premiéra Petra Fialy (ODS).
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Bude vláda ochotna ještě upravit návrh předložených úsporných opatření, které dotace skončí a které naopak dostanou zelenou. Proč současný kabinet patří k nejméně populárním a jak se mu daří komunikovat s veřejností?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes premiér Petr Fiala, předseda ODS. Dobrý den. Dobrý den. Dnes vysíláme z Brna. Obvykle tu prý býváte každé pondělí. Dá se to chápat jako váš home office? Práce z domova?

  • Já tu bývám jenom některé pondělí, což není to, co bych si přál. Jednak Brně bydlím a také jsem poslanec za Jihomoravský kraj a já považuji za správné, aby člověk, bez ohledu na to, jakou funkci zastává, byl spojen se svými voliči, takže se opravdu snažím, pokud to jde, tak aspoň část každého pondělí ve strávit tady v Brně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají