Dvacet minut Radiožurnálu

Požadavek VŠ vzdělání pro šéfa NSA není namířený proti předsedovi Neusserovi, tvrdí spoluautor novely

Dvacet minut Radiožurnálu

Požadavek VŠ vzdělání pro šéfa NSA není namířený proti předsedovi Neusserovi, tvrdí spoluautor novely
Poslanec Karel Haas (ODS)

Radiožurnál

Národní sportovní agentura patří do politického odkazu Andreje Babiše. Jejím úkolem má být podpora sportu a správa sportovních dotací. Proč se skupina vládních poslanců rozhodla připravit novelu zákona, která fungování NSA podstatně mění? Co všechno by mělo být jinak? Bude to znamenat konec současného předsedy Filipa Neussera? A jak si nová koalice představuje financování sportu? Hostem Tomáše Pancíře je poslanec ODS Karel Haas, spoluautor návrhu novely.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Poslanci vládní koalice chystají změny ve fungování Národní sportovní agentury. Co všechno by mělo být jinak? Bude to znamenat konec současného předsedy Filipa Neussera? A jak si nová koalice představuje financování sportu příštích měsících a letech?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu a ČRo Plus je jeden ze spoluautorů chystané novely zákona o podpoře sportu, poslanec ODS a také člen výboru Klubu orientačního běhu OK Lokomotiva Pardubice Karel Haas. Dobrý den. Vítejte v našem studiu děkuji mnohokrát za pozvání a hezký podvečer vám i posluchačům.

  • O tom, že chystáte novelu zákona, která má změnit fungování Národní sportovní agentury, minulý týden informoval server seznam zprávy. Jak jste s tou novelou daleko? Máte už ten návrh hotový?

Více z pořadu