Dvacet minut Radiožurnálu

Parametry penzijní reformy jsou nastaveny špatně. Představa vlády, že se dá vyžít z 8 000, je nepřijatelná, říká předseda ČSSD

Dvacet minut Radiožurnálu

Parametry penzijní reformy jsou nastaveny špatně. Představa vlády, že se dá vyžít z 8 000, je nepřijatelná, říká předseda ČSSD
Michal Šmarda

Radiožurnál

ČSSD kritizuje vládní návrh penzijní reformy i úsporného balíčku a podpořila odbory, které vyhlásily stávkovou pohotovost. Mohou vládní návrhy pomoci ČSSD, aby se vrátila do parlamentu? Proč sociální demokraté nedokázali změnit penzijní systém podle svých představ, když osm let vedli ministerstvo práce a sociálních věcí. A změní blížící se sjezd název strany? Tomáš Pancíř se ptal předsedy ČSSD Michala Šmardy.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • ČSSD kritizuje vládní návrh penzijní reformy i úsporného balíčku a podpořila odbory, které vyhlásily stávkovou pohotovost. Mohou vládní návrhy pomoci ČSSD, aby se vrátila do parlamentu? Proč sociální demokraté nedokázali změnit penzijní systém podle svých představ, když osm let vedl i ministerstvo práce a sociálních věcí. A změní blížící se sjezd název strany? A člen jejího vedení?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je předseda ČSSD, starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. Dobrý den. Zdravím vás do jihlavského.

  • Studia ČRo. Já vám přeji také krásný den a samozřejmě i vašim posluchačům.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají