Dvacet minut Radiožurnálu

Ostravský primátor Macura: Funkci opustím pravděpodobně už v dubnu, sám ale rezignovat nehodlám

Dvacet minut Radiožurnálu

Ostravský primátor Macura: Funkci opustím pravděpodobně už v dubnu, sám ale rezignovat nehodlám
Tomáš Macura

Radiožurnál

V únoru opustil hnutí ANO a v úterý jej vyloučili z klubu ostravských zastupitelů tohoto hnutí. Jaké jsou jeho další politické plány vzhledem k tomu, že společně s dalšími vyloučenými zastupiteli zakládá nový klub? Bude se svými bývalými kolegy z hnutí politicky spolupracovat? Chtěl by v čele Ostravy zůstat? Primátora Tomáše Macury se ptal Tomáš Pancíř.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ostravský primátor Tomáš Macura v únoru opustil hnutí ANO a v tomto týdnu byl vyloučen z klubu zastupitelů tohoto hnutí. Jaké jsou jeho další politické plány? Jak dlouho ještě chce Ostravu vést a ovlivňují spory mezi zastupiteli zvolenými na kandidátce hnutí ANO fungování města?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je primátor Ostravy zvolený za hnutí ANO, které ale opustila. V současnosti je členem klubu nezařazených zastupitelů. Tomáš Macura. Dobrý den. Zdravím vás do ostravského studia ČRo.

  • Pěkné odpoledne z Ostravy. Předesílám, že náš rozhovor předtáčíme před 14. hodinou, takže na případné pozdější informace nemůžeme reagovat.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají