Dvacet minut Radiožurnálu

Babiš: Vsadil jsem se, že debatu zvládnu, jinak musím do zorbingové koule

Dvacet minut Radiožurnálu

Babiš: Vsadil jsem se, že debatu zvládnu, jinak musím do zorbingové koule
Andrej Babiš během rozhovoru v rámci Dne s kandidátem

Radiožurnál

Andrej Babiš, kterého na konci října vyslalo do prezidentského klání hnutí ANO, vedl v pondělí kampaň na Plzeňsku. S moderátorem Janem Pokorným si povídal poté, co navštívil chlumčanskou firmu Rako, prohlédl si zahradnictví nedaleko plzeňské zoo a před sebou měl ještě debatu s občany ohledně výstavby nové velkofabriky na výrobu baterií v Líních u Plzně. Jaký chce být prezident? Jaký by měl vztah s vládou Petra Fialy, kdyby ve volbách uspěl? A čím je pro něj láska?
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Andrej Babiš, kterého vyslalo do prezidentského klání hnutí ANO, dnes vede kampaň na Plzeňsku. Návštěva proslulé továrny na keramické obklady a dlažbu. Obklady jsou mimochodem na dvou stadionech v Kataru, kde se teď hraje fotbalové MS. Pak prohlídka zahradnictví nedaleko plzeňské zoologické zahrady a následuje setkání s občany, kterých se týká možná výstavba továrny na baterie do elektroaut.

  • V Líních u Plzně. A Andrej Babiš je hostem speciálu 20 minut Radiožurnálu, které vysílá ČRo Plus. Rovněž je to vlastně první rozhovor v projektu ČRo den - kandidát.

  • Dobrý den. Dobrý den. 20 minut Radiožurnálu speciál.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají