Dvacet minut Radiožurnálu

Agrese se protivníkům vymstila. V době krize lidé vnímají potřebu spolupráce, hodnotí výsledky senátních voleb Kordová Marvanová

Dvacet minut Radiožurnálu

Agrese se protivníkům vymstila. V době krize lidé vnímají potřebu spolupráce, hodnotí výsledky senátních voleb Kordová Marvanová
Pražská radní Hana Marvanová

Radiožurnál

Proč v letošních senátních volbách uspělo tolik kandidátů koalice Spolu? Posiluje to pozici vlády Petra Fialy? Proč ke druhému kolu senátních voleb chodí jen necelá pětina voličů a kdy bude jasno o tom, kdo povede v příštích čtyřech letech hlavní město Prahu? Tomáš Pancíř se ptal nově zvolené senátorky za Prahu 11 a pražské zastupitelky Hany Kordové Marvanové (koalice Spolu).
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Proč v letošních senátních volbách uspělo tolik kandidátů? Koalice spolu posiluje tu pozici vlády Petra Fialy. Proč ke druhému kolu senátních voleb chodí jen necelá pětina voličů a kdy bude jasno o tom, kdo povede v příštích čtyřech letech hlavní město Prahu?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je nově zvolená senátorka za Prahu 11, pražská zastupitelka. V obou případech byla zvolena jako kandidátka koalice spolu a také dosluhující pražská radní, a to za hnutí Starostové a nezávislí Hana Kordová Marvanová. Dobrý den, vítejte v našem studiu. Dobrý den.

  • Vítězem letošních senátních voleb je koalice spolu. Kandidáti podporovaní stranami této koalice včetně vás vyhráli ve 20 z celkových 27 obvodů. Kde se letos senátoři volili. Čím to podle vás je?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají