Dva na Dvojce

Split: Proč je tak cenově přijatelný? A proč byste určitě neměli minout kopec Marjan? Chorvatsko do kapsy

Dva na Dvojce

Split: Proč je tak cenově přijatelný? A proč byste určitě neměli minout kopec Marjan? Chorvatsko do kapsy
Split v Chorvatsku

Dvojka

„Split je jedinečný hlavně unikátním Diokleciánovým palácem, který je zapsaný na seznamu UNESCO,“ připomíná Lenka Laus ze severu Chorvatsko.cz. V čem je ovšem výjimečná místní tržnice? Kam si udělat pěší výlet? A proč je Split tak ideální pro rodiny s dětmi? V audiozáznamu pořadu Dva na Dvojce se také dozvíte, co je pravá chorvatská pochoutka, jak se jednoduše domluvit v restauraci anebo vám Kateřina Cajthamlová dá tip, jak přestát dovolenou a nerozvést se.
Jiří Holoubek, Julie Kalodová, Šárka Volemanová, Vedran Kovačevič

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kteří už čtvrtý den cestují společně s vámi po Chorvatsku. Dva na Dvojce tento týden speciálně směřují svoji i naši pozornost k zemi, která je už tradičně nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším cílem Čechů mířících o letní dovolené k moři. Už jsme se dozvěděli mnoho o Makarské, Dubrovníku i o ostrově. Vrať. No a dnes se vydáme do Splitu.

  • A opět si budeme povídat s někým, kdo je v Chorvatsku jako doma. Přineseme zajímavosti, turistické tipy a informace. Spojíme se s meteorologem. Mimo jiné probereme také to, jestli je dobrý nápad pořídit si v Chorvatsku nemovitost. No a nezapomeňte, že stále můžete v naší celotýdenní soutěž vyhrát nejen denní cenu, ale především tu finálovou, tedy poukaz na zájezd v hodnotě 30000 korun.

  • Přejeme vám všem hezké dopoledne a přejeme hodně štěstí, pokud se rozhodnete soutěžit. ČRo dvojka.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají