Dva na Dvojce

Ostrov Brač: Proč je zrovna tamní pláž tak výjimečná? A jaká teď v Chorvatsku platí covidová pravidla? Chorvatsko do kapsy

Dva na Dvojce

Ostrov Brač: Proč je zrovna tamní pláž tak výjimečná? A jaká teď v Chorvatsku platí covidová pravidla? Chorvatsko do kapsy
Ostrov Brač, Chorvatsko

Dvojka

Z pověstného bračského kamene je postavený i americký Bílý dům. Může ale i za to, že bračské pobřeží má tak atraktivní azurovou barvu. Jaká další místa kromě pláží byste tam určitě měli navštívit? Jak se při cestě do Chorvatska vyhnout kolonám? A jaká jsou aktuální covidová pravidla? V audiozáznamu pořadu Dva na Dvojce vám šéfkuchař Jan Punčochář také poradí, jak správně připravit mořské plody. A Jiří Holoubek a Šárka Volemanová s vámi projdou užitečné fráze v chorvatštině.
Jiří Holoubek, Julie Kalodová, Mirek Vaňura, Šárka Volemanová, Vedran Kovačevič

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A opět vyrazíme do Chorvatska. Chorvatsko do kapsy. Pod tímto všeříkajícím názvem pro vás tento týden vysílají dva na dvojce. Už jsme společně navštívili Makarskou a Dubrovník. No a dnes vás vezmeme na další úžasné a oblíbené místo. Naším cílem bude tentokrát ostrov. Proč? Jsou před námi opět dvě hodiny plné zajímavostí, typů, praktických rad na cesty a dovolenou. Od meteorologa se dozvíme vše podstatné. O počasí na branku budeme mluvit i s velvyslancem ČR v Chorvatsku.

  • A proč má právě Chorvatsko rád náš kolega Mirek Vaňura? To nám poví on sám. A nezapomeňte, že s námi můžete každý den v tomto týdnu i soutěžit denně o Malou cenu, která ale stojí za to. No a v pátečním finále pak o poukaz na zájezd v hodnotě 30000 korun. Tak držíme palce a přejeme hezký poslech ČRo dvojka.

  • Mami, co budeme dneska dělat a co kdybychom zajeli do království? Minule jsi nestihl všechno, co jsi chtěl.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají