Dva na Dvojce

Makarská: Je možné tam jet naslepo? A které dny se do pohoří Biokovo nedostanete? Chorvatsko do kapsy

Dva na Dvojce

Makarská: Je možné tam jet naslepo? A které dny se do pohoří Biokovo nedostanete? Chorvatsko do kapsy
Makarské riviéra v Chorvatsku

Dvojka

„Velké zdražování jako v Česku zatím v Chorvatsku cítit není,“ vybízí k návštěvě oblíbené turistické destinace delegátka Daniela Bohatá. Varuje ale před cestou na Makarskou tzv. na blind i před oblíbenou cestou na nejvyšší vrchol pohoří Biokovo autem. Jaké další výlety po okolí Makarské riviéry doporučuje? Jaké je tam aktuálně počasí a teplota moře? Poslechněte si v audiozáznamu pořadu Dva na Dvojce spolu se základními frázemi v chorvatštině.
Jiří Holoubek, Julie Kalodová, Šárka Volemanová, Vedran Kovačevič

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A to dva na dvojce speciální. Je pondělí šestého června a právě v tuto chvíli začíná naše opravdu speciální dopolední vysílání věnované totiž v Chorvatsku. Celý tento týden budeme společně navštěvovat nejznámější oblasti této překrásné evropské země, ležící na pomezí střední a jižní Evropy. Země, která je bezkonkurenčně nejoblíbenější dovolenkovou destinací Čechů. Letos se jich do Chorvatska chystá vyrazit okolo 800000. A jen tak mimochodem, tento týden budeme opět v tradiční sestavě, tedy Šárka Volemanová a Jiří Holoubek. A Šárka se vrátila z dovolené, ale nebyla v Chorvatsku. Hezký den. Nebylo.

  • Chorvatsko. Hezké dopoledne. Ale samozřejmě Chorvatsko je i mojí oblíbenou destinací. Tak uvidíme, třeba letos na ní dojde. No tak říkal jsi to, že letos se do Chorvatska chystá vyrazit okolo 800000 Čechů, a proto vám budeme celý týden právě ve dvou na Dvojce představovat atraktivní lokality, přinášet důležité turistické informace, rady a tipy na cestu nejenom autem. S těmi nejpovolanějšími probereme zajímavosti jednotlivých míst a v neposlední řadě budeme také soutěže.

  • Každý den o menší cenu, ale na závěr o cenu opravdu velikou a hodnotnou. Poukaz na zájezd v hodnotě 30000 korun je tady připraven pro jednoho z vás. To a ještě mnohem více bude naše Chorvatsko do kapsy. Tak pojďte s námi. ČRo dvojka.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají