Dopolední Radiožurnál
Vlastníci mají tři České lvy. Při natáčení jsme se snažili režisérovi pomáhat, prozradila Melíšková
Dopolední Radiožurnál
Radiožurnál
Díky originálnímu námětu, zpracování i osobitým hereckým výkonům se komedie Vlastníci raduje celkem z dvanácti nominací na Českého lva, což je nejvíc ze všech nominovaných.
Přepis epizody
-
Zásadovou předsedkyně SVJ s poraněným manželem a dětmi si v tragikomedii vlastníci zahrála Tereza Ramba dříve Voříšková už sobotu může za herecký výkon, ve kterém její postava předvedla snad všechny myslitelné lidské emoce, dostat Zlatého lva. Nejde přitom zdaleka o jedinou nominaci, kterou vlastníci Jiřího Havelky získali.
-
Dobrý den. Jsem ráda, že jste všichni přišli, protože dnešní shromáždění je skutečně důležité. S růžovými skřipec i ve vlasech a tak trochu idealistickým výrazem přichází na schůzi SVJ v atmosféře klidu před bouří vyjednávat o novém výtahu. Taky paní Zahrádková. Hrají právě Tereza Ramba. Já už končím.
-
Pro mě to bylo hodně náročný. Myslím si, že jsem měla takový energetický nej. Nejtěžší tu postavu v tom, že vlastně ona tu schůzi táhne, řídí a vlastně celý ty hodinu 10 nebo kolik to je, tak vlastně musí být aktivní a snaží se to pořád posune.
Více z pořadu
Ostatní také poslouchají
-
Po deváté večer se podívejte na oblohu. Možná spatříte polostínové zatmění Měsíce
Dopolední Radiožurnál
-
Následky silvestrovských oslav: amputace, spáleniny, střelná poranění. „Já bych to zakázal,“ říká otec zraněného chlapce
Ranní Radiožurnál
-
Jaroslav Bohdal hraje první housle, koncertoval téměř po celém světě a k tomu běhá stovky kilometrů
Odpolední Radiožurnál
-
Slavné příjmení mi nepomohlo. Křeček v noční košili pro mě znamenal konec, vzpomíná Marek Brodský
Host Radiožurnálu
-
Každý všední den můžete nabídnout cokoliv ke koupi či projevit svůj zájem
Radiobazar
-
Marhoul přecenil své schopnosti a nezvládl tak silnou látku, jakou je Nabarvené ptáče, soudí kritik
Pro a proti
-
Pravda o rozhovoru s Petrem Čtvrtníčkem. „V tu chvíli byla příprava nepoužitelná,“ přiznává Takáč
Host do domu
-
Hrdinové mých filmů se nehodí do škatulek. O dokumentu Chci tě, jestli to dokážeš s Dagmar Smržovou
Apetýt
-
Potřebujeme zahraniční pracovníky, ti ale odejdou za lepším do Německa, varuje Špicar
Interview Plus
-
Karel Hvížďala: Arnošt Lustig mě kvůli knize seřval
Blízká setkání