Dopolední Radiožurnál

Vlastníci mají tři České lvy. Při natáčení jsme se snažili režisérovi pomáhat, prozradila Melíšková

Dopolední Radiožurnál

Vlastníci mají tři České lvy. Při natáčení jsme se snažili režisérovi pomáhat, prozradila Melíšková
Klára Melíšková

Radiožurnál

Díky originálnímu námětu, zpracování i osobitým hereckým výkonům se komedie Vlastníci raduje celkem z dvanácti nominací na Českého lva, což je nejvíc ze všech nominovaných.

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Zásadovou předsedkyně SVJ s poraněným manželem a dětmi si v tragikomedii vlastníci zahrála Tereza Ramba dříve Voříšková už sobotu může za herecký výkon, ve kterém její postava předvedla snad všechny myslitelné lidské emoce, dostat Zlatého lva. Nejde přitom zdaleka o jedinou nominaci, kterou vlastníci Jiřího Havelky získali.

  • Dobrý den. Jsem ráda, že jste všichni přišli, protože dnešní shromáždění je skutečně důležité. S růžovými skřipec i ve vlasech a tak trochu idealistickým výrazem přichází na schůzi SVJ v atmosféře klidu před bouří vyjednávat o novém výtahu. Taky paní Zahrádková. Hrají právě Tereza Ramba. Já už končím.

  • Pro mě to bylo hodně náročný. Myslím si, že jsem měla takový energetický nej. Nejtěžší tu postavu v tom, že vlastně ona tu schůzi táhne, řídí a vlastně celý ty hodinu 10 nebo kolik to je, tak vlastně musí být aktivní a snaží se to pořád posune.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají