Dobré dopoledne

Hluchoslepý rekordman v pojídání chilli papriček: Soupeři mi říkají, že nevidím, co dávám do pusy

Dobré dopoledne

Hluchoslepý rekordman v pojídání chilli papriček: Soupeři mi říkají, že nevidím, co dávám do pusy
Radim Řehůřek a syn Max

Vysočina

Na to, co dá Radim Řehůřek do pusy, by se řada lidí ani nepodívala. Pojídá extrémně pálivé papričky vozí jedno vítězství za druhým. 
Hela Dvořáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Osm minut po 11. hodině opouštíme disciplínu zvanou windsurfing. A zdravím dnešní dopolední host. I Radim promine, začnou mladší generací. Zdravím tady Max Řehůřka. Maxi. Ahoj. Ahoj. Radime, i tobě. Hezké dopoledne.

  • Děkuji také zdravím. Radim Řehůřek, rekordman v pojídání chilli papriček, zapsán do Guinnessovy knihy rekordů. Brát si nechává přezdívat hluchoslepí čili maniak, protože ty nejpálivější věci jsem mu právě nejbližší. My si o těch úspěších dnes budeme povídat, ale já jsem obzvlášť rád. A že dnes je hostem i tvůj syn Max, který dostal omluvenku ze školy. My tady máme na začátku Maxi takový vzkaz pro spolu s ženou. Tak já bych rád pozdravil šestou třídu na kamenické základní škole u Jihlavy a chtěl bych pozdravit nejen žáky a i našeho třídního učitele pana Valentu. A ještě bych pro vás měl jeden vzkaz, pane Valento, mohl byste, prosím, ne, tento týden nedávat žádné prověrky prověrky.

  • Já si myslím, že to vyšlo žádá prověrkách do pátku nebude taková netradiční věc hned na úvod našem vysílání. My jsme se radíme dlouho neviděli, co všechno v poslední době se stalo, jaké úspěchy jsi zaznamenal? Já můžu prozradit, že 36. v soutěžích ať už v Česku, Maďarsku nebo na Slovensku. Dá se říct, že v tuto chvíli si v těchto třech zmiňovaných destinacích neporazitelný.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají