Čistá hra Martina Procházky

Žádné vyražené zuby ani otřes mozku jsem neměl. Pouze jednu tržnou ránu na uchu, vzpomíná na zranění během kariéry Martin Procházka

Čistá hra Martina Procházky

Žádné vyražené zuby ani otřes mozku jsem neměl. Pouze jednu tržnou ránu na uchu, vzpomíná na zranění během kariéry Martin Procházka
Michal Hrádek se snaží zabránit střele na pardubického brankáře

Radiožurnál Sport

Ve studiu Radiožurnálu Sport bylo při úterním dopoledni pořádně rušno. V pořadu Čistá hra Martina Procházky kromě hokejového experta promluvili i moderátor David Nyč a reportéři Petr Tomášek a František Kuna. V čem je specifická brankářská hůl? Je chránič na zuby opravdovou ochranou pro zdravý chrup? Jak moc vážné je zranění útočníka Voráčka? Bolí hráče víc střet s mantinelem nebo protihráčem? V Čisté hře dostanete odpovědi na všechny hokejové otázky.
David Nyč

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké dopoledne od fotbalu k hokeji. Alespoň na hodinu ve vysílání Radiožurnálu. Sport. Hokej se vyvíjí stejně jako další sporty. Dnes na ledě, jak známo, hraje s pukem. Ale Petře, víš, s čím se hrálo ještě v dobách, kdy byl hokej v plenkách? Kdy se začínalo někde na rybnících? Zhruba v polovině 19. století?

  • A bylo to něco zamrzlého. Bylo to zmrzlé kravské nebo koňské lejno, ale předpokládám, že toho asi zase tolik nevydrželo.

  • A když přišla obleva?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají