Čistá hra Martina Procházky

Vladimír Országh: Senzační výsledky draftu jsou vzpruhou pro celý mládežnický hokej na Slovensku

Čistá hra Martina Procházky

Vladimír Országh: Senzační výsledky draftu jsou vzpruhou pro celý mládežnický hokej na Slovensku
Slovenský hokejista Juraj Slafkovský se stal jedničkou letošního draftu NHL

Radiožurnál Sport

Slovenský hokej může uplynulou sezonu hodnotit jako velmi úspěšnou. Za všechno mluví všeříkající výsledky v podobě bronzových medailí na olympijských hrách, čtvrtfinálová účast na světovém šampionátu i senzační výsledky nedávného draftu NHL. Exkluzivními hosty pořadu Čistá hra Martina Procházky jsou Vladimír Országh a Ján Pardavý, kteří přidají svoje zkušenosti s hokejem na Slovensku. Jak bude jednička draftu Slafkovský snášet tlak v NHL? Poslechněte si celou Čistou hru!
David Nyč, Martin Procházka

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • 300. Hra Martina Procházky.

  • Radiožurnál a sport.

  • Ve studiu je se mnou tedy naše stálice, olympijský vítěz, čtyřnásobný mistr světa. Kdo to může říct? Martin Procházka. Ano. Tak tě, Martine zdravím. Dobré dopoledne. Davide. A na lince máme taky bývalého slovenského útočníka se zkušenostmi z NHL Vladimíra Orsága, který se taky může pochlubit tím, že má titul mistra světa. Tak Vladimíre, i vám přeji hezký den. Přeji. Hezký den. Zdravím. Vy jste po minulé sezoně zamířil do Třince. Budete dělat asistenta novému kouči Zdeňku Motákovi. Znamená to, že jsme vás právě teď zastihli v Třinci?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají