Čistá hra Martina Procházky

Po roli kapitána jsem nikdy extra netoužil, přiznává hokejový expert Martin Procházka

Čistá hra Martina Procházky

Po roli kapitána jsem nikdy extra netoužil, přiznává hokejový expert Martin Procházka
Martin Procházka

Radiožurnál Sport

S moderátorem Davidem Nyčem probírá ve studiu Radiožurnálu Sport hokejová témata expert Martin Procházka. V pořadu Čistá hra přichází řeč na to, kdo z profesionálních hokejistů je i kvalitním fotbalistou. Důkladně rozebírají i pozici kapitána a jaké jsou současné trendy vůdčí role v týmu?  Jak hokejisty ovlivňuje rozdílná kvalita ledu na jednotlivých kluzištích? Jak probíhá návrat Davida Krejčího do zámořské NHL? Užijte si celý rozhovor. 
David Nyč, Martin Procházka

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Slyšeli jste zprávy a v jejich závěru jste slyšeli, jaké bude počasí. To ale zápasy ani tréninky hokejistů nijak zvlášť neovlivňuje. Tedy to počasí. Ono je vlastně celkem jedno, jestli prší a svítí slunce, jestli a mrzne nebo jestli je hit. Hraje se pod střechou v hale, kde už je let v podstatě v každém ročním období, v každém ročním období můžete poslouchat taky čistou hru Martina Procházky každé úterý na Radiožurnálu sport. A i dnes je tu s námi rodák ze Slaného, olympijský vítěz se bývalý fantastický útočník. Tak ti Martine, přeji hezké dopoledne.

  • Dopoledne. Davide a všem posluchačům a hezké do.

  • Poledne přeji i vám. Sedm minut po 10. hodině.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají