Čistá hra Martina Procházky

Pardubice táhne především první řada v čele s Radilem a Zohornou, říká Martin Procházka k formě Dynama, které útočí na jedenáctou výhru v řadě

Čistá hra Martina Procházky

Pardubice táhne především první řada v čele s Radilem a Zohornou, říká Martin Procházka k formě Dynama, které útočí na jedenáctou výhru v řadě
Zleva Lukáš Radil, Tomáš Zohorna, Robert Kousal a Jan Košťálek

Radiožurnál Sport

Sportovním světem hýbe především fotbalový šampionát v Kataru, ale Čistá hra Martina Procházky je k nezastavení. Stejně jako extraligový kolotoč, tak jede dál i NHL, kde září Boston v čele s Davidem Pastrňákem. Nejen to probírá moderátor David Nyč s hokejovým expertem Radiožurnálu Sport. Řeč dojde i na skvostnou formu Pardubic, pozice střelce při power play anebo zkušenosti s vyhlášenými specialisty bitkaři. Užijte si celou talkshow věnovanou hokejovému dění.
David Nyč

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké dopoledne ve vysílání Radiožurnálu. Sport bude dominovat fotbal na přelomu listopadu a prosince, vlastně skoro až do Vánoc. To snad musí pochopit i ti, kteří třeba zrovna nemilují fotbal. Ale MS, to je snad největší sportovní akce. Možná je to tedy tak nějak fifty-fifty s letními olympijskými hrami. Každopádně světovému šampionátu se věnujeme opravdu dost, ale nezapomínáme ani na jiné sporty. A na hodinu teď dáme fotbal k ledu, protože úterý, protože po 10. hodině a taky proto, že je ve studiu připravený Martin Procházka, který je na rozdíl třeba od Lionela Messiho nebo Cristiana Ronalda mistrem světa.

  • Ale byl byl na daleko více šampionát. A když se řekne a Chanov. To má hokejista trochu výhodu a Martin Procházka dokonce čtyřnásobným mistrem světa. Tak nikoli tedy tím fotbalovým a hokejovým. Tak tě, Martine, vítám. Hezké dopoledne. Začíná moje oblíbená hokejová debata, čistá hra, které se zúčastní taky Petr Tomášek. Zvládneš se tak rychle přeorientovat z fotbalu na hokej?

  • Určitě určitě. Není to florbal, ve které.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají