Čistá hra Martina Procházky

Michigan jsem nikdy nezkoušel, stačil mi bekhendový blafák, přiznává o hokejovém triku Martin Procházka

Čistá hra Martina Procházky

Michigan jsem nikdy nezkoušel, stačil mi bekhendový blafák, přiznává o hokejovém triku Martin Procházka
David Pastrňák kraluje NHL. Jak to vypadá s jeho smlouvou? Co všechno řeší agenti NHL? Dozvíte se v Čisté hře

Radiožurnál Sport

V tradiční úterní sportovní talkshow o hokeji diskutovali moderátor David Nyč s hokejovým expertem Martinem Procházkou a reportérem Adamem Weidenthalerem o práci agentů nebo triku Michigan. Řeč přišla i na slavný bekhendový blafák Martina Procházky. Měl olympijský vítěz z Nagana rád video přípravu před zápasem? Do studia Radiožurnálu Sport se dovolalo i spoustu posluchačů, rádi jsme se věnovali jejich dotazům. Užijte si celou Čistou hru.
David Nyč

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ano.

  • Dopoledne po 10. hodině je s námi Martin Procházka jako vždy dobře naladěný. Ahoj Martine. Ahoj. Davide. Dobrý den. Je tu s námi dál také kolega Adam Weidenthaler. A ty jsi, Adame, v té předchozí půlhodince připomínal problémy hokejového brankáře Robina Lehnera, který v podstatě zbankrotoval. Je to gólman Vegas Golden Knights, ale problém není v tom, že by chodil v Las Vegas někam do kasina. On trochu nerozvážně nakládal s penězi a pořídil si hadí farmu. Nevím, jaké měl s těmi hady úmysly, to zatím nevíme. Vy možná ho jako kasino malinko pobláznilo až k tomu, že začala investovat do něčeho také podobně hazardního, jako jsou právě rulety apod.. No, nebyla.

  • To každopádně dobrá investice. Martine, měl jsi ty někdy spoluhráče, který vlastnil hada?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají