Čistá hra Martina Procházky

Líbí se mi, když chodí hráči na nájezdy opakovaně, říká k rekordnímu maratonu mezi Vítkovicemi a Litvínovem Martin Procházka

Čistá hra Martina Procházky

Líbí se mi, když chodí hráči na nájezdy opakovaně, říká k rekordnímu maratonu mezi Vítkovicemi a Litvínovem Martin Procházka
Vítkovický brankář Aleš Stezka byl v nedělním duelu proti Litvínovu jednou z velkých opor. Nakonec ale Severomoravany k vítězství nedotáhl. Utkání rozhodla až třináctá série samostatných nájezdů

Radiožurnál Sport

Jak to vypadá v tabulce české nejvyšší hokejové soutěže na začátku závěrečné čtvrtiny základní části? Ohrozí ještě někdo vedoucí duo Pardubice, Vítkovice? Jaké rekordy orámovaly zápas Severomoravanů s Litvínovem? Zažil Martin Procházka během kariéry opravdu tvrdý hit? Ve studiu Radiožurnálu Sport si o rozdílech mezi pravidly v NHL a extralize ohledně prodloužení a samostatných nájezdů povídali moderátor Filip Šedivý s Martinem Procházkou. Užijte si celou Čistou hru. 
Filip Šedivý

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je úterý, pár minut po 10. hodině. Kdo nás posloucháte pravidelně, už dobře víte vysílání Radiožurnálu. Sport bude patřit hokeji s olympijským vítězem a čtyřnásobným mistrem světa Martinem Procházkou. Martine, hezké dopoledne.

  • Ahoj. Filipe. Hezké dopoledne. Všem budeme rádi, když se do čisté hry zapojíte také vy přes e-mailovou adresu hokej. Zavináč. Rozhlas. Teďka. Cz nebo díky telefonnímu číslu 221 552 156. Určitě ho už dobře znáte. Tak pokud budete mít nějaké připomínky, názory, glosy, otázky, určitě nám zavolejte. My začneme soubojem mezi Vítkovicemi a Litvínovem a tedy nedělním duelem extraligy, který orámovaly dva rekordy. Už v 10. sekundě otevřel skóre domácí Lukáš Krenželok, který vstřelil nejrychlejší gól Ostravanům v samostatné české lize. Oba celky se pak postarali také o extraligový zápis, když jeli celkem 13 sérií nájezdů. To je tedy nový rekord nejvyšší domácí hokejové soutěže. Martine, jaký ty jsi dal nejrychlejší gól ve své kariéře od začátku zápasu. Máš v paměti nějaký takový opravdu bleskový zásah?

  • Nevím přesně vteřiny, ale když jsme hráli na Kladně, tak jsme byli nasazováni jako první lajna a bylo to takový taková naše snaha a že jsme chtěli vždycky soupeře nějakým způsobem překvapit, že jsme chtěli dát rychlou branku a vím, že jsme tam je i nacvičené určité signály z pole Paterou Lasotovi vodou. Ale nedokážu říct prostě vteřiny. Ale povedlo se nám první střídání často, nebo ne často, ale občas se napadlo dát branku.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají