Blízká setkání

Jeho styl komunikace vstoupí do dějin, soudí moderátor Michal Kubal o roli ukrajinského prezidenta Zelenského

Blízká setkání

Jeho styl komunikace vstoupí do dějin, soudí moderátor Michal Kubal o roli ukrajinského prezidenta Zelenského
Michal Kubal, novinář

Dvojka

Na selfie a rozhovor s prezidentem Zelenským necelý měsíc po začátku války na Ukrajině je pyšný. „Je to to nejvýjimečnější,“ je si jistý známý televizní novinář a moderátor. Jaké jsou jeho vzpomínky na pohřeb britské královny Alžběty? Co si balí do kufru do Anglie a co na Ukrajinu? Byla jeho žena proti, aby odjel na Ukrajinu? Patří zbraň do ruky novináře? Má pocit, že je svět bezpečný?
Tereza Kostková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Blízká setkání na Dvojce.

  • Je to tak a já zdravím všechny v radiolokace Vinohradská 12 m. Musím říct, že to je moc hezké jít do práce. Právě jsem na Blízké setkání. Už jsem dneska pracoval a natáčela jsem a kolega se mě zeptal tak když teď, i když do kavárny, koho tam máš? Říkám no, moc se těším. Mám Michala Kubala a tak. A co vlastně teď dělá? Neměl na mysli to, co můžeme vidět na obrazovce, pochopitelně. A já říkám no víš co, tak já se ho hned zeptám. A je to moje první otázka.

  • Novináře, moderátora a reportéra Michala Kubala. Jen se bojím, jestli sama nevydá na půlhodinovou odpověď. Tak jen tak. Zatím rámcově. Michale, co teď dělám? Teď se?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají