Až na dřeň

Startovat poslední sezónu je vzrušující i zavazující. Snad v ní nebude moc sentimentu, doufá ředitel Divadla Archa Ondřej Hrab

Až na dřeň

Startovat poslední sezónu je vzrušující i zavazující. Snad v ní nebude moc sentimentu, doufá ředitel Divadla Archa Ondřej Hrab
Ondřej Hrab, ředitel Divadla Archa

Rádio DAB Praha

Už bezmála 30 let je jeho jméno spojeno s ojedinělou pražskou scénou – Divadlem Archa. Na jeho palubě úspěšně překonal povodně a proplul i grantovými bouřemi. Teď kormidluje do přístavu, Archa v roce 2023 skončí. Jaké bude loučení a co bude dál? I o tom se v pořadu Až na dřeň rozpovídal Ondřej Hrab.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A šířeji s Kateřinou Kubešovou.

  • 10. letech pořádal v Praze tajná představení zakázaných divadel. V 90. letech stvořil unikátní divadlo Archa, které vede bezmála 30 let. Teď ale divadelní koráb vplouvá do přístavu. Archa, jak ji známe, brzy skončí. Naším hostem bude už za chvíli její ředitel Ondřej Hrab. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech.

  • Jsem opravdu konce. Ráda, že tady ve studiu můžu přivítat ředitele divadla Archa Ondřeje Hraba. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají