Až na dřeň

Jsem zvláštní kombinací pracovité, líné perfekcionistky a pankáče. Do stand-upu se mi nejdřív nechtělo, vzpomíná Adéla Elbel

Až na dřeň

Jsem zvláštní kombinací pracovité, líné perfekcionistky a pankáče. Do stand-upu se mi nejdřív nechtělo, vzpomíná Adéla Elbel
Stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel

Rádio Praha

Její ostrovtip už roky baví milovníky stand-upu. Budí dojem nezdolné ženy, která by sebevědomí mohla rozdávat. Někdejší překladatelka z nizozemštiny si přitom před lety prošla dobou temna, ze které se vypsala v knize a vychodila v Portugalsku. Hostem pořadu Až na dřeň byla komička Adéla Elbel.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Až na dřeň s Kateřinou.

  • Hálovou. Rodačka z Havířova se dlouhá léta živila jako překladatelka z nizozemštiny. Dnes je doma především na pódiu s mikrofonem v ruce k lidem promlouvá jako moderátorka či stand-up komička. Kromě toho napsala dvě knihy a hromadu článků pro různá periodika. Naším hostem bude už za chvíli Adéla Elbel. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. Proti mně už v našem studiu sedí i Adéla Elbel. Dobrý den vám přeji.

  • Dobrý den. Víte, co by mě strašně zajímalo, na co vy se vlastně připravujete? Víc? Na to, když jdete někam moderovat a zakázku pro někoho, anebo na ten stand-up, který má vypadat?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají