Akcent

The Last of Us jako zlom v adaptacích videoher? Prim hraje citlivý přístup tvůrců, tvrdí znalci

Akcent

The Last of Us jako zlom v adaptacích videoher? Prim hraje citlivý přístup tvůrců, tvrdí znalci
Ze seriálu The Last of Us

Vltava

Saša Michailidis se ptá Zdeňka Prince, redaktora magazínu Vortex, který se věnuje videoherní kultuře a filmového a televizního publicisty Martina Šrajera. Postapokalyptická videohra The Last of Us, která měla jako seriál premiéru před týdnem, sklízí pozitivní ohlasy. Proč? Čím se vyznačují nejúspěšnější adaptace? A vzroste ještě do budoucna role videoher ve filmovém průmyslu?

Lenka Buriánková, Saša Michailidis

Moderuje: Saša Michailidis

Editorka: Lenka Buriánková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Akcí.

  • Post apokalyptický seriál vedl a 100 falz, který měl premiéru minulý týden, sklízí poměrně hodně pozitivní ohlasy, což je pro filmovou nebo televizní televizní adaptaci nějaké videohry velká výhra, protože doposavad všechny tyto adaptace měli velký problém s přijetím nejenom u kritiků, ale především u publika. Jak jsou na tom filmové a televizní adaptace videoher, o tom bude dnešní akcent. Od mikrofonu vás. Zdraví se, že Michailidis.

  • A ve stresu jsou s námi redaktor magazínu vortex, který se věnuje videoherním kultuře, Zdeněk Princ. Dobré odpoledne. Dobré odpoledne.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají