On Air

Komu povolí svěrač, tomu vrátím vstupné, říká komik Štěpán Kozub

On Air

Komu povolí svěrač, tomu vrátím vstupné, říká komik Štěpán Kozub
Štěpán Kozub

Radio Wave

Popularita komika Štěpána Kozuba poslední tři roky rapidně vzrostla. Ve studiu Radia Wave jsme si s ním povídali nejen o snímku Tři Tygři ve filmu: JACKPOT, ale i o tom, jak český divák vnímá nekorektní humor. Řeč došla také na plánovánou one man show v O2 aréně.
Eliška Soukupová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Štěpán Kozub je český herec, komik, zpěvák a režisér, který je původem z Bohumína, ale působí hlavně v Ostravě v divadle Mír. Dnes je mým hostem ve studiu Radia Wave. Štěpáne, vítej. Ahoj.

  • Ahoj. Děkuji za pozvání. My jsme se už před rozhovorem seznámili, a proto si tykáme. Nicméně Štěpáne, ty jsi v podcastu rejdy o to sám sebe uvedl. Tak to jsem člověk, který má rád, když se lidé kolem mě smějí a jsou celkově šťastný. A proto jsem komik. Mě zajímá taková věc. Každá práce má nějaké pracovní deformace. Řekněme. Tak jaká je ta tvoje.

  • No, asi asi by to bylo to, že se trošičku jakoby už vědomě vystavují mnohdy situacím, které se dají zesměšňovat nebo si z nich utahovat, je odlehčovat. A to by se asi dalo považovat za nějakou deformaci, protože mám takový pocit, že kamkoliv jdu, tak se to trochu očekává.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají